![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2024/02/312d54aecf40475e2502375fe41edcd9-665x450.jpg)
Дев’ятеро дітлахів з Херсонщини відправилися на оздоровлення до Франції
6 месяцев назад 0
Благодійний фонд «Культурна Дипломатія» розробив проєкт «Діти війни». Він спрямований на соціалізацію, відпочинок і поліпшення ментального здоровʼя дітей з України, які потерпіли від російської агресії.
У межах проєкту до Франції відправилися і дітлахи з Херсонщини. Це діти з родин загиблих Захисників та Захисниць України та ветеранів війни та мешкають у прифронтових населених пунктах регіону.
Краєвиди Парижу, нові враження та знайомства – усе це важливо для малечі, яка багато пережила, яким випала на долю війна, втрата близьких, пошуки нового дому та безпеки.
Вдячні благодійникам за турботу про ментальне здоров’я маленьких мешканці Херсонщини.-повідомляє Херсонська ОВА