Дітям з діабетом на лівобережжі Херсонщини відмовляли у безплатних медикаментах

4 недели назад 0

Окуповані території Херсонської області поступово перетворюються на зону свавілля місцевих колаборантів. Часом ситуація є настільки критичною, що втручатись доводиться російським правоохоронцям. Наприклад, в Генічеському районі 16 дітей, хворих на діабет, не отримували належні їм безплатні медикаменти. Питання нібито вдалось вирішити лише після втручання російської прокуратури, що незаконно діє на окупованих територіях області.

Про це повідомляють кореспонденти  з посиланням на російські джерела.

“Було встановлено, що 16 дітей, які проживають на території Генічеського району Херсонської області, страждають на хронічні захворювання та мають право на надання спеціальних медичних виробів безплатно. Порушуючи вимоги закону, необхідними медичними виробами – тест-смужками та інсуліновими голками – неповнолітні не були забезпечені відповідно до наявної потреби” , – йдеться у повідомленні.

Лише після того, як російська прокуратура почала перевірку медиків, які відмовляли дітям в безплатних ліках, ситуація змінилась.
Нагадаємо, що Генічеський район був окупований понад 2 роки тому. Тобто увесь цей час російська держава не забезпечувала місцевих дітей з діабетом належними ліками.