До Херсона прибув Вифлеємський вогонь миру

1 год назад 0

До Херсона ранковим поїздом прибув Вифлеємський вогонь миру.

Про це написано на сторінці Пласт Херсон у Facebook.

У доставленні Вифлеємського вогню миру як до одного з найбільших скаутських заходів світу Укрзалізниця долучилась вперше.

12 грудня о 20:00 представники залізниці отримали вогонь від організації "Пласт" у столиці та відправили його до 22 обласних центрів країни.

У доставці вогню взяли участь провідники з 15 поїздів.

Отримати Вифлеємський вогонь миру у Херсоні могли всі охочі на залізничному вокзалі 13 грудня з 14 до 20 години.

"Вифлеємський вогонь миру – це символ тепла, злагоди й любові. Він мандрує через кордони. Пластуни за традицією будуть його поширювати. Цей символ добра і любові на святвечір має запалати в кожній домівці ", — каже пластунка станиці Херсон Наталя Мудролюбова.
До України вогонь прибув з Польщі. Завтра вогонь миру пластуни поширюватимуть церквами, лікарнями, адміністративними будівлями. Згодом його роздаватимуть на центральних вулицях усім охочим.

"Ми також будемо повторювати цю акцію, яку робимо кожен рік, публічно, десь на площі Свободи. Всім містянам передамо цей вогонь миру, щоб вони рознесли по своїм домівкам" , — говорить пластун станиці Херсон Олександр Тарасов.

Також, продовжує чоловік, вогонь миру пластуни передадуть  військовим, які зараз на адмінмежі. 

Нагадаємо, до Києва з Австрії 12 грудня прибув Вифлеємський вогонь миру.   Першим вогонь миру отримало місто Чоп. Також його повезуть на Донбас, аби передати військовим у зону бойових дій. 13 грудня усі охочі можуть прийти до пластів свого обласного центру і перейняти цей вогонь. 

Суспільне Херсон


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.