До Херсонського держуніверситету завітали представники Товариства «Знання» України

2 года назад 0

Сьогодні, 4 серпня, Херсонський державний університет відвідала делегація зі Всеукраїнської громадської організації Товариства «Знання» України.
До складу делегації увійшли – голова правління Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор Василь Кушерець та заступник голови правління Анатолій Мороз.
У ході робочого візиту гості поспілкувалися з ректором ХДУ Олександром Співаковським та проректорами. Представники двох освітніх установ обговорили спільні наукові проєкти, шляхи можливої співпраці щодо вдосконалення освітніх програм з фізики, астрономії та поділилися досвідом роботи.
Гостей зацікавила побудова системи освітнього процесу у нашому закладі, робота з навчальними платформами, забезпечення відкритого доступу до інфраструктури для людей з особливими потребами. А також філософія відкритості та студентоцентризму, які підтримує наш університет.
Також представники Всеукраїнської громадської організації Товариства «Знання» України ознайомилися з інфраструктурою Херсонського державного університету – Науковою бібліотекою, басейном, парковим містечком тощо.
Пресцентр ХДУ


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.