До Кривого Рогу евакуювали 21 людину зі звільнених територій Херсонщини

9 месяцев назад 0

До Кривого Рогу евакуювали 21 людину зі звільненої Миролюбівки Херсонської області. Про це  голова військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

За його словами, 13 вересня провели організовану евакуацію 21 людини з селища Миролюбівка Херсонської області. Серед них двоє дітей та люди похилого віку.

"У Кривому Розі їм буде надана вся необхідна допомога, в тому числі, кому потрібно, з розселенням", – повідомив Олександр Вілкул.

Що відомо

  • У Кривому Розі офіційно зареєструвались більше 60 тисяч переселенців. Насправді у місті понад 70 тисяч людей, які переїхали з "гарячих точок".
  • За офіційними даними, Дніпропетровщина прийняла найбільше переселенців серед областей України — 324 тисячі внутрішньо переміщених осіб. Зокрема, в область приїхали майже 77 тисяч дітей-переселенців. Ще майже 73 тисячі — це маломобільні люди й люди віком 60+.
  • У Дніпрі проживає понад 130 тисяч переселенців, у Кривому Розі — більше 60 тисяч, в Кам‘янському районі — майже 35 тисяч людей.
  • За даними Міжнародної організації з міграції, станом на 1 вересня в Україні зареєстровані 6,9 мільйона переселенців. Це 15% усього населення країни.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.