![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2023/01/9b7b93981e50ff4312a37a26cc360ca6.jpg)
До миколаївської лікарні привезли ще одного пораненого із Херсона
2 года назад 0
Так, вчора, ворог знову завдав удару по місту Очакову. Пошкоджено житлові будинки. «На ранок 18 січня в миколаївських лікарнях перебуває 237 громадян. Ще 33 напередодні отримали допомогу амбулаторно. Одного херсонця, який постраждав в результаті обстрілів, доправлено до лікарні у Миколаєві», – повідомила голова Миколаївскоої обласної ради Ганна Замазєєва.
«Усім найшвидшого одужання! Велика подяка і шана нашим високопрофесійним лікарям, які 24/7 самовіддано рятують життя та здоров’я громадян», – додала Ганна Замазєєва.