Доставлені деякі ліки, пальне закінчується: ситуація в Каховці на Херсонщині

2 года назад 0

Каховський міський голова Віталій Немерець на своїй сторінці у Facebook написав про ситуацію в тимчасово окупованому місті.

Учора до Каховки доставлені 100 кг дріжджів. Цього вистачить на певний час, щоб випікати хліб для громади. У приватному порядку надійшли деякі види медикаментів.

"У понеділок ми отримали інсулін з аптечного складу обласної лікарні. Чотири найменування, один препарат таблетований. Сьогодні я спілкувався з директором Департаменту здоров'я і мені сказали, що можливо, і скоріше за все так і буде, інсулін ми будемо отримувати один раз на тиждень. Інсулін ми почали видавати вчора. Березень ми протримаємося і квітень також. По інших ліках: в аптеках великого вибору немає. Вчора ми відправили заявку на ті медикаменти, які потрібні жителям міста, це 286 позицій, в тому числі тероїдні препарати: L-тироксин, ліки для хворих на астму. На жаль, цього немає", — говорить Каховський міський голова.

Всі ці поставки вдалось зробити в індивідуальному порядку, гуманітарного коридору для міста не дають. Віталій Немерець закликав економно витрачати продукти, ліки, пальне. Скільки триватиме такий стан, невідомо.

"На сьогоднішній день вже давно немає газу в місті, яким заправлялися. Сьогодні будуть реалізовані залишки бензину, які є на наших заправках і вже завтра у нас бензин буде тільки у бензобаках автівок. Залишається трохи дизельного пального. Воно потрібно багатьом, і не в останню чергу — нашим перевізникам. Дякую нашому автотранспортому підприємству, що здійснюють перевезення. На скільки вистачить пального, стільки і будуть їздити автобуси містом. Це три дні, чотири, дай Бог, більше", — розповів Віталій Немерець.

Йдуть перемовини з "Ощадбанком" та "Укрпоштою" про видачу пенсій. Керівництво пошти відпрацьовує механізм доставки коштів листоношами.

Щодо затримання окупантами журналіста Олега Батуріна, то міський голова прокоментував, що сподівається, що скоро Олег буде зі своєю родиною. Багато людей опікуються цим питанням.