Двоє херсонських нардепів від “Слуги народу” отримали по майже 200 тисяч гривень компенсації за житло

1 год назад 0

     Народні депутати від фракції “Слуга народу”, які представляють в парламенті Херсонщину, Павло Павліш та Олексій Ковальов отримали по 79,3 тисячі гривень компенсації за оренду житла в Києві. Відповідні відомості оприлюднені на сайті Верховної Ради України. Обранці отримали кошти за період вересень-грудень 2020 року.
  Подібні компенсації херсонські “слуги народу” отримували регулярно протягом всього минулого року.   на фото: Олексій Ковальов  Так, за інформацією, що оприлюднена управлінням справами ВРУ, за рік Олексій Ковальов отримав з бюджету 192,2 тисячі гривень житлових виплат. Його колега по фракції Павло Павліш — 172,7 тисячі гривень.
 Не отримували компенсацій у 2020-му Вікторія Вагнєр (183 округ), Володимир Іванов (185 округ) та Ігор Колихаєв (184 округ). Інформації щодо виплат за січень цього року на сайті парламенту немає.  на фото: Павло Павліш  Додамо, що Павліш та Ковальов є мільйонерами, про що вказано в їхніх деклараціях за 2019 рік. Річний дохід Павліша тоді склав близько 234 тисяч гривень, а збереження — 990 тисяч гривень, 240 тисяч доларів та 95 тисяч євро. 
 Олексій Ковальов за 2019 рік задекларував більше 3,3 млн гривень доходу та 4 мільйона гривень готівкових збережень. Окрім цього, нардеп зберігав 50 тисяч доларів готівкою та 51,3 тис гривень на банківському рахунку. В банку також Ковальов тоді вказав 255 тисяч гривень. Декларацій за минулий рік до НАЗК обидва нардепи поки не подали.
NewTime Херсон


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.