Екскерівнику медичного закладу у Херсоні оголосили підозру

3 недели назад 0

Правоохоронці висунули підозру у пособництві державі-агресору та порушенні законів та звичаїв війни колишньому директору Херсонського психоневрологічного будинку-інтернату  Борису Шутікову .

Про це йдеться у документі, опублікованому на сайті  Офісу Генерального прокурора .

За інформацією слідства, Шутіков добровільно пішов на співпрацю з росіянами. 6 липні 2022 році окупаційна влада призначила його так званим виконувачем обов'язки директора психоневрологічного будинку-інтернату, що знаходиться у передмісті Херсона селищі Комишани.

У жовтні 2022 року фігурант організував незаконне перевезення 54 жінок з Херсонського психоневрологічного будинку-інтернату до Красногвардійського психоневрологічного інтернату, що на території анексованого Криму.

Після деокупації Херсона Шутіков втік на лівобережну частину області. Теперішнє його місцеперебування правоохоронцям невідоме.

За вчинені дії Борису Шутікову загрожує кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 12 років з конфіскацією майна.

До повномасштабного вторгнення Росії в Україну Борис Шутіков був членом бюро Херсонської обласної та міської організацій партії «Всеукраїнське об'єднання Батьківщина».