Експерти розповіли, як поринути в сон через 2 хвилини

5 лет назад 0

Вчені поділилися результатами численних досліджень, в ході яких визначили, яким чином можна заснути протягом двох хвилин. Фахівці виявили основні методи, які допомагають уникнути безсоння і відновити сили у відключеному стані.

Більшість людей скаржаться на безсоння, тому експерти повідомили, що потрібно робити для уникнення цього. Для початку необхідно підсвідомо переконати себе не спати, тоді організм почне пручатися і незабаром дасть зворотний, проте бажаний результат. Подібний спосіб підходить для тих, кого не залишають переживання і думки тривожності. Адже, змушуючи себе заснути, людина тільки починає нервувати і думати про вирішення цієї проблеми, посилюючи ситуацію.

Крім цього, дослідники пропонують уявити затишне і спокійне місце, максимально його візуалізуючи. Така маніпуляція позитивно позначиться на нормалізації біохімічних процесів, що вплине на швидкість засинання. Варто відзначити, що тепла ванна, прийнята прямо перед спокоєм, провітрювана спальня, шкарпетки і ароматерапія теж здатні поліпшити кровообіг і сприяти зануренню в сон.

Найдієвішим методом сомнологи визнали «військову техніку»: потрібно максимально розслабити м’язи обличчя, опустити плечі, потім передпліччя і зосередитися на диханні. Згідно зі статистикою, дієвість цього варіанту становить 96 відсотків.