Фермери Херсонщини отримали грант на придбання міні-трактора

2 года назад 0

До участі у війні на сході України ветеран АТО Сергій Кузнець з Новософіївки (Херсонська область) разом з дружиною Оленою займалися сімейним фермерством – вирощував моркву та редиску.
Після повернення зі служби фермер вирішив розширити господарство та працювати разом з побратимами Максимом Ільїним та Денисом Малицею.
Так з’явилася група сільськогосподарських виробників Ветерани Новософіївки. Нещодавно фермери отримали грант на придбання міні-трактора для догляду за овочами, повідомляє SEEDS.
Техніку Ветерани Новософіївки отримали минулого місяця. Об’єднанню фермерів вдалося виграти грантовий конкурс від Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP.
Це невеликий, але потужний мiнi-трактор разом із обладнанням для обробки землі. I що дуже важливо, таким трактором зможуть керувати не тільки чоловіки, але i жінки (дружини фермерів). Ще роблячи перші кроки в агробізнесі, Сергій Кузнець сконструював мийку для овочів, яка змогла підвищити вартість вирощеної продукції. Зараз, використовуючи потужність міні-трактора, Сергій обладнав для групи пристрій для подрібнення насіння. Зазвичай подрібнення насіння займало у виробників близько 2-х тижнів, тепер вистачає 2-х днів для підготовки посівного матеріалу ”, – повідомляють в UHBDP.
Програма Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва вже протягом восьми років надає допомогу виробникам фруктів, ягід, овочів, меду та горіхів у південних регіонах країни. Загалом, підтримку отримали вже близько 3 тис. фермерів.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.