Гітарист з Херсона став лауреатом міжнародного конкурсу

1 год назад 0

Херсонець Євгеній Гудков посів друге місце на ІІІ Міжнародному конкурсі композиторів “КомпоГітар” з етюдом “Ностальгія”, — повдомили у Херсонській міській раді.
Темою цьогорічного конкурсу стали “Етюди”.У конкурсі взяли участь автори без вікових обмежень. На конкурс приймалися твори для гітари соло.
Журі конкурсу: Урош Дойчинович (Сербія), Єва Фампас (Греція), Ференц Бернат (Угорщина), Володимир Доценко та Аліна Бойко (Україна).Організатори конкурсу: директор – Костянтин Чеченя, художній керівник – Аліна Бойко.
Наразі готується до видання нотна збірка з конкурсними творами. Усі учасники отримають один примірник в подарунок. Дипломи будуть надіслані конкурсантам в електронному вигляді.
Міжнародний конкурс композиторів “КомпоГітар” проводиться Асоціацією гітаристів Національної всеукраїнської музичної спілки (НВМС) з метою збереження та популяризації національної музичної спадщини, для розвитку та поповнення педагогічного та концертного репертуару гітаристів, підтримки авторів, які пишуть твори для гітари.Конкурс проводиться один раз на два роки в два тури (перший тур – відбірковий, другий – основний).


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.