Главу «Самообороны Херсона» вызывали в полицию по поводу поджога офиса партии Шария

4 года назад 0

Ранее сообщалось, что в Херсоне подожгли офис партии Шария. Как оказалось, главу "Самообороны Херсона" Ирину Усачеву вызывали в полицию по данному поводу, о чем сама Усачева сообщила в соцсети:

«Зашла сьогодні, 24 січня, засвітло в Херсонський райвідділ поліції і вийшла в сутінки.  Ходила на допит як "свідок" підпалу офісу політичної партії Шарія.

 Чому пішла? Тому що немає чого приховувати.

 Чи піду на поліграф? Піду. Хоча нещадно ламає, що в Херсоні, як поліція, так і СБУ (байдуже херсонске чи ні) реально дивляться в труси патріотам (мені так в прямому сенсі кілька останніх років поспіль), але не те, що не бачать сєпарів та корупціонерів, а цілком сприяють у їх діяльності. Бо за рік з трьома нападами на офіс Самооборони жодного допиту будь кого. І номера проваджень, якщо такі є, нам невідомі.
 Списки Самооборони кому цікаво — в головному управлінні Нацполіції в Херсонській області(там члени ГФ проходять перевірку)   та в Київському СБУ, Корабельному райвідділі, оскільки рік вони працювали по  спискам, у тому числі як мене особисто, то й нині мабуть прослуховуючи профілактично. Відповідно Закону "Про участь громадян в охороні громадського порядку " надавати не забов"язана і після нерозслідуваних нападів, підпалів та погромів нашого офісу не можу стверджувати, що такі в мене взагалі  є. 

 Чи знаю хто такий Коненко? Тепер знаю в обличчя — пухлий уклоніст, чи зам, чи нач штаба партії. Буде просто Пухлий. Чому? Бо я витратила свій особистий час на піар акцію Шарія і  він схожий на припухлого, чи підпухлого.

 Чи був у мене конфлікт з Кононенком? Ні. Я повідомила в поліцію згідно статутних обов"язків про правопорушення у вигляді політичної агітації. Щодо чого, до речі, буде відомо впродовж 10 днів, чи буде провадження, чи ні. Хоча щодо порушення Закону України "Про забезпечення української мови як державної" Кононенку мали вручити адмінку 22 січня 2020р. Не говорячи про інше  викладене мною тоді в заяві.

 Якщо Кононенко вважає, що у нас був конфлікт, то хай піде зуби собі підростить, бо я навіть не в партіях.  А Кононенко двіжує як партія не знаючи законів. З партійцями з досвідом — це навіть не конкуренція.

 Що я думаю? Думаю, що шарії провокують самоспаленням офісу обстановку, залучають партійні/колаборантські зв"язки та піаряться. З нічого.

 Що мене цікавить? Чи був той 1 перших поверх виведений у нежитлове приміщення і чи сплачували шарії офіційно податки. І поки я буду ходити на допити та поліграфи то, Пухлий, багато чого з"ясую і багато куди звернусь. Чому? Бо в нас мирне місто і воно таким буде. А мср та СБУ з мене й так знущаються — без кремлівських прихвоснів.

 Щодо поширення газети шаріями, котра порушує Закони України, повідомляйте за нашим номерами:
 095 377 05 47
 097 600 85 88

 Або за номером 102. Допоки поліція та СБУ не надасть правову оцінку її змісту та не поянить чому Закон України є, а шаріям дотримуватись його не треба.

 Хай самоспалюються!
 П.С.: Пухлий про самоспалення — глибока іронія, а не погроза.»,
— сообщали Усачева.

Напомним, что по факту поджога партийного офиса в Единый реестр досудебных расследований внесены сведения по признакам уголовного преступления, предусмотренного ч.2 ст.194 УК «Умышленное уничтожение или повреждение имущества» (наказывается лишением свободы на срок от трех до десяти лет).