![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2020/07/71671dcd333d4cc33c0bc6f2cf3d57d5-752x450.jpg)
Голова Олешківської райради привітав бухгалтерів
4 года назад 0
Голова Олешківської районної ради Павло Потоцький привітав бухгалтерів з професійним святом — Днем бухгалтера!
— Хай життєвий баланс Ваших найзаповітніших бажань завжди повністю збігається з розміром матеріальних і фізичних можливостей, доходи постійно перевищують витрати, любов з кожним днем тільки примножується, а щастя з кожною хвилиною тільки додається!, — побажав Павло ПОТОЦЬКИЙ.