Херсон хочуть бачити культурною столицею країни

3 года назад 0

Ти любиш своє місто і віриш у його потенціал? Розумієш культурні особливості та розмаїття Херсона й визнаєш вагу культури для сталого розвитку міста? Зацікавленаний у підвищенні статусу Херсона і хочеш долучитися до команди однодумців, які мають наміри об’єднатися та активізувати внутрішній культурний потенціал міста для визнання Херсона – культурною столицею України?
Запрошуємо до участі у семінарі громадських активістів міста Херсона, працівників культури, фахівців по роботі з молоддю та інших зацікавлених осіб, які є ініціаторами та/або дотичні до культурно-мистецьких проектів різних секторів культури та креативних індустрій.
Форма реєстрації https://cutt.ly/SYTIkVc відкрита для заповнення до 15 грудня 12:00 год.
Семінар відбудеться в онлайн-форматі на платформі Zoom 17, 18, 20 грудня 2021 року з 10:00 до 14:00. Реєстрація обов’язкова.
За результатами семінару буде сформовано робочу групу, яка спільно напрацьовуватиме портфель ініціатив та спільну концепцію для участі у програмі «Культурні столиці України» Українського культурного фонду.
Програма «Культурні столиці України» має на меті стимулювання почуття приналежності членів територіальних громад до їх спільного культурного простору, розвиток культурного туризму та підтримку місцевих культурних ініціатив. Також конкурсна програма відкриває можливість для українських територіальних громад встановлювати партнерство з Європейськими культурними столицями та у майбутньому претендувати на статус Культурної столиці Європи.
Організатори семінару: Управління культури Херсонської міської ради у співпраці з Інститутом культурної політики (ICP).
Херсонська міська рада