![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2020/09/827b6e39882b5d91d0b638857c0932bc-667x450.jpg)
Херсон очищують від сміття
4 года назад 0
Три вантажівки сміття вивезли з житлового району Нафтогавані біля дитсадочка №15 у Херсоні.
З проханням прибрати стихійне звалище до представників команди Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» Юрія Рожкова та Віктора Сухокобиліна звернулись місцеві жителі. Мовляв, сміття — нічийне і купа не припиняє рости!
"Роботи з наведення ладу виконано за рахунок самих же платників податків, тобто, із міського бюджету. Просто ми швидко відреагували на прохання херсонців депутатським зверненням до Корабельної райради і кошти виділили за призначенням», — пояснив Віктор Сухокобилін.
щоразу вторить відомий вислів Маргарет Тетчер підприємець Юрій Рожков.
Ми — господарі своєї землі, тож маємо піклуватися про добробут самостійно. І через раціональне використання власних прибутків, зокрема. Депутати повинні працювати щодня та якісно. Усі, а не вибірково! Викладатися так, як це роблять ініціативні представники команди Ігоря Колихаєва. Бо НАМ ТУТ ЖИТИ!"
Громадська платформа Юрія Рожкова "Добро переможе"