Херсон отримав подарунки на День народження

2 года назад 0

Смачний національний рекорд встановили у Херсоні. З нагоди святкування Дні міста біля набережної на проспекті Ушакова десять пекарів просто під відкритим небом готували популярний наїдок – хачапурі з сиром та м’ясом. Усе приготоване дарували глядачам дійства, тож за годину роздали 333 хачапурі, що й зафіксували як рекорд експерти Національного реєстру рекордів України.
У День міста в Херсоні також пройшли вітрильна регата, одразу кілька фестивалів – джазовий та фестиваль морських традицій «Ринда».
Не бракувало й подарунків: з нагоди 243-річчя обласного центру поліцейські, приміром, висадили біля нещодавно відкритої першої черги шляхопроводу 243 самшитові кущі (на знімку) , перетворивши занедбане пустирище у зелений куточок.

Комунальне підприємство «Херсонелектротранс» випустило у рейс відремонтований тролейбус-ветеран (на знімку) , який їздив обласним центром ще за часів СРСР – поїзд у ньому в свято зробили безкоштовним.
А муніципальна влада подарувала городянам ще й фонтан у Потьомкінському сквері, одразу ж започаткувавши нову традицію: удача чекає тих, хто пройде поміж його струменями.

За матеріалами Голос України Фото з відкритих джерел.