Херсон потребує десятків бетонних укриттів – Соболевський

1 год назад 0

Херсон, який перебуває під постійними ворожими обстрілами, потребує десятків бетонних укриттів.
Як передає Укрінформ, про це на брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ наголосив перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський.

«Я сподіваюся, що у нас значно збільшиться кількість тих бетонних укриттів, які встановлюють, тому що їх зараз дуже мало. Вони вже мають бути встановлені у зовсім іншій кількості» , — зазначив Соболевський. За його словами, мають бути десятки таких бетонних конструкцій, що дають шанс людині зберегти життя під час обстрілу. Як акцентував Соболевський, ворог обстрілює Херсонщину з РСЗВ, артилерійських та мінометних систем, є ракетні обстріли та локації, які ворог обстрілює з танків.

Як наголосив перший заступник голови Херсонської обласної ради, чимало населених пунктів області розташовані безпосередньо на березі Дніпра. «Вважайте, сіра зона – Дніпро, кілометр–півтора — там вже ворог, він б’є в зоні 15-20 кілометрів – з цієї дистанції обстрілює» , — додав Соболевський. Відповідно, дуже короткий термін з моменту вильоту до прильоту і час на реакцію у людей, щоб встигнути перейти в укриття, фактично відсутній.
Він зазначив, що наразі зберігається складна безпекова ситуація через обстріли. Останні дні було зафіксовано менше прильотів, проте є постраждалі. Так, за останні три дні десять людей отримали поранення, зокрема важкі. Після стабілізації стану поранених їх намагаються максимально швидко евакуювати до інших регіонів країни для подальшого надання медичної допомоги, зазначив Соболевський.

Як повідомляв Укрінформ, у центрі Херсона встановили мобільне бетонне укриття на місці обстрілу, що стався 24 грудня.