Херсон заключив партнерську угоду з норвезькім містом Ставангер

2 месяца назад 0

Заступник Херсонського міського голови Віталій Бєлобров на запрошення Норвезької асоціації місцевих і регіональних органів влади перебуває із робочим візитом у Норвегії (міста Крістіансанн та Ставангер).

Про це  в пресслужбі Херсонської МВА.

У дописі відомства йдеться про те, що 6 травня в рамках візиту Віталій Бєлобров взяв участь у Європейській конференції з демократії та прав людини, а вже наступного дня – у Міжнародному саміті мерів та лідерів місцевого самоврядування. У пресслужбі додали, що 8 травня у рамках заходу відбулася конференція Nordic Edge Expo, а також зустрічі з мером міста Ставангер, представниками округу, регіональним офісом Норвезької асоціації місцевих і регіональних органів влади у Ругаланні та Українською громадою у Ставангері. Фото: Херсонська МВА / Facebook "Виступив на панельній дискусії в рамках Європейської конференції з демократії та прав людини. Впевнений, що треба використовувати будь-яку можливість говорити про Херсон і доносити реальну картину про руйнування та виклики, які рф несе Україні", — наголосив заступник міського голови. Він додав, що панельна секція була присвячена репараціям та відновленню справедливості.

Також під час зустрічі Віталія Бєлоброва з мером міста Ставангер укладено Угоду про партнерство між Херсонською міською військовою адміністрацією та муніципалітетом міста Ставангер, яка сприятиме плідному співробітництву громад та розвитку відносин у різноманітних сферах суспільного життя.

Раніше повідомлялось про те, що німецьке місто Кіль тепер є офіційним партнером Херсона. 

"Веземо домовленості про співпрацю, запрошення Херсона на Kieler Woche, подарунки у вигляді рятувальної техніки і впевненість, що херсонці мають підтримку від Кіля" , — розповів Бєлобров після підписання угоди про партнерство.

Також наприкінці лютого стало відомо, про те, що Бонн став офіційним партнером Херсона.