Херсон знову буде квітучим і затишним: жителі міста власноруч створюють красу

9 месяцев назад 0

Війна війною, проте українці, незважаючи на важкі випробування, постійну напругу, стрес та проблеми, воліють оточувати себе прекрасним, робити світ навколо теплим і радісним. Жителі Херсона – яскравий приклад такої незламності.

«Гривна» вже неодноразово розповідала, що попри щоденні обстріли, людські втрати та руйнування, Херсон продовжує жити.

До прикладу, жителі мікрорайону Корабел, який у Херсоні найбільше постраждав від підриву дамби Каховської ГЕС, незважаючи на вибухи та побутові проблеми – адже ще й досі не всі будинки там під’єднані до електропостачання, – не сидять без діла. Люди самотужки косять траву, прибирають від опалого листя та сміття двори, доглядають за квітами на клумбах.
Херсонці дбають про благоустрій біля своїх будинків. Херсон, літо-осінь 2023 р. Фото автора

А деякі херсонці навіть готові вкладатися у власний добробут та естетику. Приміром, як розповів «Гривні» житель Північного мікрорайону пан Віктор, голова ОСББ його будинку нещодавно повідомила мешканцям, що замовила в інтернет-магазині 50 екземплярів рослин для озеленення прибудинкової території.

«Голова ОСББ придбала туї та граби. Наш двір хоч і не дуже великий, але має своє планування: є парковка, дитячий майданчик, газони, клумби. На клумбах наші дівчата насадили троянд і трохи однорічних рослин. А от газони – пусті. Тож ми дуже зраділи ініціативі голови ОСББ щодо придбання багаторічних дерев. Згуртувалися із сусідами та висадили всю цю красу. Будемо дбати й доглядати за деревами», – повідомив нам херсонець.
Мешканці багатоповерхівки в Північному мікрорайоні висаджують на своєму подвір’ї багаторічні дерева. Херсон, жовтень 2023 р. Фото автора Тож дійсно – Херсон живе. Це справді місто Героїв – незламних, вільних і волелюбних людей.

Фото Ганни Власенко