Херсонці долучились до акції зі збору теплих в’язаних шкарпеток для українських військових

1 год назад 0

У Херсоні триває благодійна акція зі збору теплих в'язаних шкарпеток для українських військових. Щоб долучитись можна в'язати самому або підтримати фінансово.

Херсонка Тамара Сторчеус однією з перших долучилася до акції зі збору теплих в’язаних шкарпеток для українських військових. Жінка передала 17 пар і в'язатиме їх далі. Її син, Руслан Сторчеус, був командиром батальйону “Херсон” і загинув у 2014-му під Іловайськом. Коли плете шкарпетки, молиться за всіх українських воїнів розказала жінка.

"Я завжди щось в’яжу, щось розпускаю, щось купую, хтось дає. І дарую ті шкарпетки батькам загиблих воїнів у 14 році. А тут чоловік мені сказав, що можна в’язати та є ким передати українським військовим на лінію фронту", — розказала мати загиблого військового. Херсон, батьки загиблого учасника АТО Тамара та Олександр Сторчеус долучились до акції зі збору шкарпеток для військових, 31 січня 2023 р. Фото: Суспільне Херсон
Про акцію першим дізнався чоловік Тамари Олександр. Він побачив допис у соцмережах і розповів про це дружині.

"Моя дружина дуже любить цю справу. Вона заохочена, це її хобі. До цього дружина в’язала і дарувала знайомим. Я побачив акцію і розповів їй. Тамара дуже раділа, заохотилася, що і вона може своєю душевною роботою обігріти солдатів, які на лінії фронту" , — каже чоловік.
 
Марина Друзякіна плести шкарпетки не вміє, але збирається підтримати акцію фінансово.

За її словами, пересічні громадяни можуть такими простими вчинками наближати перемогу. Навіть забезпечити на передову хлопцям шкарпетки.

Благодійну акцію започаткували 3 січня в одній з бібліотек міста. За словами ініціаторки акції, начальниці управління культури Херсонської міської ради Світлани Думинської, вже назбирали половину великої коробки.

"Дуже приємно, що її відразу підтримали люди. Бо ми розуміємо, що військові знаходяться у таких погодних умовах і ми маємо допомогти їх утеплити. А також маємо у ці шкарпетки вкладати свої молитви, бажання і свою віру у нашу перемогу", — говорить керівниця управління культури. Херсон, коробка для збору теплих в'язаних шкарпеток для українських військових. Фото: Суспільне Херсон
В’язані шкарпетки можна приносити у вівторок та п’ятницю, коли працює бібліотека. Першу партію планують відправити для воїнів 124 бригади, яка зараз захищає Херсон, розповіла Світлана Думинська.