Херсонці готові платити за зустріч із Дідом Морозом

1 год назад 0

До Нового року лишились вже лічені години і херсонці вже більш-менш визначились із місцем та форматом святкування. Проте для багатьох незмінною є традиція запросити у гості Діда Мороза зі Снігуронькою.
У Херсоні таких пропозицій багато і на будь-який гаманець. Найдешевше чарівне привітання тривалістю 15 хвилин коштуватиме 500 гривень. Якщо ви схочете, аби Дід Мороз поводив з дітьми (або з вами) хоровод, заспівав пісеньку та вислухав віршика, то ціна стартуватиме від 800 гривень за 30 хвилин.
Майже в усіх оголошеннях йдеться про те, що 31 грудня Дід Мороз зможе навідатись у гості максимум до 22 години. Проте, можна домовитись і про візит після опівночі. Але коштуватиме це, мінімум, удвічі дорожче.
Цьогоріч херсонцям пропонують новинку – персональне привітання від казкових персонажів поруч із головною ялинкою Херсонщини. У новорічну ніч там заплановані масові гуляння. І серед усіх присутніх, Дід Мороз зі Снігуронькою привітають саме вас або ваших дітей. Коштує такий ексклюзив усього 250 гривень. І кількість людей для привітання – необмежена. Можете хоч усю площу привітати зі святами.
Як зазначили у багатьох агенціях, 30 та31 грудня у них розписані ледь не похвилинно. Адже херсонцям так хочеться хоч краплю магії…
Сергій ГЕОРГІЄВ


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.