Херсонці попрощалися з відомим громадським діячем Павлом Гавришем

2 года назад 0

У центрі Херсона, на площі Свободи, попрощалися з головою Херсонської обласної організації Народного Руху України Павлом Гаврішем, який у віці 60-ти років помер 9 грудня від ускладнень, спричинених COVID-19.

Павло Гавриш бів одним із знакових громадських і політичних діячів Херсонщини, протягом багатьох років очолював Херсонську обласну організацію Народного Руху України, працював на відповідальних посадах в органах влади. Зокрема, тривалий час очолював управління з питань внутрішньої та інформаційної політики Херсонської ОДА.  А у непрості 2013-2014 роки він був одним із організаторів та учасників херсонського Майдану.

Люди, які особисто знали Павла Гавріша, згадували про нього як про великого патріота України, людину з державницьким мисленням, а також порядну і чуйну людину.

Координатор Херсонського центру допомоги військовим Галина Уманець розповіла, що востаннє бачилася з Павлом Гаврішем за кілька тижні до його смерті: він просив посприяти, щоб військові однієї з частин, яка воює на Донбасі, скоріше отримали посилку з допомогою, яку він для них зібрав.

Представник Української автокефальної православної церкви, Єпископ Херсонський і Миколаївський Борис (Харко), розповів, що п’ять років тому саме Павло Гавриш був першою людиною, яка допомогла створювати на Херсонщині приход нової конфесії.

Через необхідність дотримуватися протиепідемічних обмежень церемонія прощання з Павлом Гаврішем була короткою: відбулися богослужіння і невеликий жалобний мітинг.

Відомий херсонець помер у міській клінічній лікарні ім. Є.Є. Карабелеша: COVID-19, який у нього діагностували, спричинив ускладнення, в результаті чого стався інсульт.

Depo.Херсон


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.