Херсонців кличуть на суботник до нового скверу

3 года назад 0

Громадська організація «Успішна жінка» та Організаційний комітет скверу ім. Олени Микитась оголошує про проведення суботнику із прибирання території скверу.
Запрошуються всі, хто підтримує створення громадського простору у сквері долучитись.
Збір бажаючих: 11 грудня з 10.00 до 12.00.
Місце збору: на розі вул. Залаегерсег і Перекопська.
Організатори просять бути в зручному одязі і взутті з гарним настроєм. Також ініціатори акції забезпечують вивезення сміття комунальними службами, а учасників — інструментом, рукавичками, кавою і чаєм.
Нагадаємо, що рішення про найменування скверу іменем Олени Микитась депутати підтримали 5 листопада 2021 року. “За” висловились 44 обранця.
Територія скверу обмежена вул. Університетською – вул. Залаегерсег – вул. Перекопською.
Дане питання було підтримане під час громадських обговорень ще у вересні 2019 року.
5 серпня 2021 року відбулось перше засідання оновленого складу комісії з підготовки та внесення на розгляд міської ради питань щодо найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, парків, скверів, мостів та інших об’єктів, розташованих на території Херсонської міської територіальної громади. Її учасники також підтримали винесення цієї пропозиції на розгляд чергової сесії міської ради.
Олена Микитась – засновниця громадської організації «Успішна жінка» в Херсоні, що працювала в галузі економічних можливостей для жінок, політичного лідерства, гендерно-обумовленого насильства, підтримувала переселенок та навчала жінок у сфері гендерної рівності.
Сергій Георгієв