Херсонців запрошують долучитися до акції «Створюємо ліси разом»

3 недели назад 0

На виконання Указу Президента України від 07 червня 2021 року № 228/2021 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів» та у рамках екологічної ініціативи Президента України «Зелена країна» за 3 роки планується висадити 1 мільярд дерев, а за 10 років площу лісів збільшити на 1 мільйон гектарів.
Виконання ініціативи Президента України покладено не тільки на державні лісогосподарські підприємства, що належать до сфери управління Держлісагентства, а й на інших лісокористувачів та власників лісів.
Херсонською обласною державною адміністрацією визначено відповідальних за збір щотижневої інформації від постійних лісокористувачів та власників лісів – Департамент захисту довкілля та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації. Узагальнення здійснює Херсонське обласне управління лісового та мисливського господарства.
Херсонськими лісівниками в рамках Акції заплановано провести ряд заходів (наразі готується перелік локацій). Запрошуємо всіх охочих взяти участь.
За інформацією просимо звертатися до відповідальних осіб по забезпеченню комунікації в рамках Акції:
Херсонське обласне управління лісового та мисливського господарства Леся МЕЛЬНИЧЕНКО – начальник відділу лісового господарства, охорони та захисту лісу, тел. — 0988142265;
Державне підприємство Великокопанівське лісомисливське господарство Володимир МАЗУРКЕВИЧ – інженер лісових культур, тел. — 0992421357;
Державне підприємство Голопристанське лісомисливське господарство Раїса РУДЬ – головний лісничий, тел. – 0981037082;
Державне підприємство Скадовське дослідне лісомисливське господарство Тетяна Шалухіна – інженер лісових культур, тел.- 0954525325;
Державне підприємство Каховське лісове господарство Олександр ОСТАПЧУК – головний лісничий, тел. –0958295560;
Державне підприємство Олешківське лісомисливське господарство Марія ГЛОД – головний лісничий, тел.- 0505545444.
Державним агентством лісових ресурсів України розроблено спеціальний сайт, який доступний за посиланням zelenakraina.gov.ua, де кожна людина може відслідкувати хід висаджування лісу по окремих регіонах.
Крім того ви можете взяти участь у благодійній акції.
Здорові діти і зелена країна — це наше майбутнє. Тому прийнято рішення об'єднати дві корисні справи: висадку дерев і допомогу онкохворим дітям:
1. Обирай область, де ти хочеш, щоб ми висадили ліс.
2. Роби благодійний внесок нижче — 50 гривень за одне висаджене дерево.
Лісівники висадять дерева безкоштовно, а усі зібрані кошти одразу йдуть на користь фонду «Таблеточки», який вже 10 років допомагає онкохворим дітям долати рак.
Херсонське обласне управління лісового та мисливського господарства


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.