Херсонка Олеся Маркитан розробляє нові рецепти соусів з кавунів та динь

1 год назад 0

Олеся Маркитан вже понад рік як відкрила власну справу і займається виготовленням крафтового варення. Щоб продукт "зайшов", експериментує і міксує різні смаки. Так виникли соуси з кавунів і динь зі спеціями.

На кухні Олесі кавуни й дині набувають нових смаків. Кавунове варення, воно ж бекмес, готується стати соусом. Природна солодкість замінює цукор у гострих приправах.

"І два таких топових смаки – це часникова диня і кавун чілі, це мої гострі соуси, які, я так сподіваюсь, можуть претендувати на вкусову, смакову візитівку Херсонщини.Взагалі я варю те, що мені подобається. Бекмес мені на смак не дуже, тому коли я варю їх для своїх соусів, то я додаю  декілька інгредієнтів, які змінюють його смак",  — розповідає Олеся.
Кавуновий соус з чілі може доповнювати будь-які страви. Чоловік, говорить пані Олеся, приправляє ним м’ясні страви, вона ж любить їх додавати до рибних. Не менш незвичне поєднання – диня з часником.

"І коли я міркувала, який смак повинен бути у соусу з дині, то я вирішила додати часник, такий насичений, специфічний, який би відтіняв смак солодкої дині"
, — каже Олеся Маркитан.

Восени сезон закруток у більшості господарок завершується, у пані Олесі немає сезонності. Осінь – час пізніх фруктів, овочів, ягід. Слива, начинена горіхами, айва з різними інгредієнтами, калина, журавлина — в хід іде все, а взимку настає пора цитрусових.
"Тільки прийшло натхнення, варимо варення. Це додаткові приємні хвилини для родини, коли ви збираєтесь за чашкою кави, п’єте чай, тому настрій можна створити самим" , — говорить Олеся.

За словами жінки, головне у цій справі — робити все з любов’ю.

Суспільне Херсон


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.