![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2024/04/e77eba8968eeaeec52a42c0a0d7e021e-500x450.jpg)
Херсонка перемогла на Міжнародному конкурсі знавців мови імені Петра Яцика
4 месяца назад 0
Учениця ІХ класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №30 Софія Крамаренко здобула І місце у четвертому етапі ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Учениця продемонструвала високий рівень знання української мови та майстерне володіння словом.
Про це повідомляє Роман Мрочко у Facebook.