Херсонщини масово промивають мозок через супутникове телебачення

2 месяца назад 0

На лівобережній частині Херсонщини окупанти блокують трансляцію українських медіа та насаджують "русскій мір-тв".

Про це  в пресслужбі ГУР МОУ

Головне управління розвідки Міністерства обороні України інформує: російські загарбники посилюють заходи інформаційно-психологічного впливу на українців в окупації, — йдеться у дописі відомства.

Зазначається, що аби перекрити канали доступу до інформації про реальну ситуацію на фронті, в Україні та світі, жителів окупованих громад Херсонщини масово під'єднують до російського супутникового телебачення під назвою "русскій мір". Наразі росіяни встановили вже понад 18 тисяч відповідних пристроїв.

Також зазначається, що у тимчасово окупованих українських громадах Донеччини загарбники переводять на власне програмне забезпечення та комунікаційні сервіси роботу окупаційних адміністрацій: йдеться, зокрема, про "Автоматизированное рабочее место госслужащего" та федеральну платформу "госвеб".

Водночас московити розширюють мережу покриття російського мобільного зв'язку: у 2023-24 роках на Донеччині встановили понад 700 базових станцій, а на Херсонщині – більше 200, що становить понад 85% усього мобільного покриття в окупованому регіоні.