Херсонщину відвідали представники Управління верховного комісара ООН у справах біженців

3 месяца назад 0

Деокуповану Херсонщину відвідала делегація Управління верховного комісара ООН у справах біженців в Україні спільно з представниками дипломатичних місій, вони побували у Високопіллі.
Як передає , про це повідомив у начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

«Зустрівся із делегацією Управління верховного комісара  у справах біженців в Україні спільно з представниками дипломатичних місій»,
— написав Прокудін.

За його словами, команда відвідала Херсонщину, щоб ознайомитися із ситуацією в області та обговорити гуманітарну підтримку.

Начальник ОВА поінформував, що разом побували в одному із постраждалих населених пунктів — Високопіллі, щоб партнери могли достеменно вивчити потреби громади. «Поспілкувались із місцевими мешканцями. Попри масштабні руйнування та знищену інфраструктуру, люди повертаються до своєї громади. До свого дому», — зазначив Прокудін.

Це сотні родин, у яких Росія забрала нормальне життя, вони живуть у пошкоджених будинках без світла та води і їм необхідна підтримка, додав він.
Прокудін поінформував, що окрема увага — створенню робочих місць, аби повернувшись додому люди мали можливість заробляти.

Як повідомлялося, Херсонщину відвідала делегація Представництва норвезької ради у справах біженців в Україні (NRC).

Усі агентства, фонди та програми ООН, які працюють в Україні, продовжать свою гуманітарну місію на Херсонщині.