Херсонська громада отримає спеціальну техніку — бункеровоз

2 месяца назад 0

Завдяки постійній співпраці Херсонської міської військової адміністрації з VNG International наша громада отримає спеціальну техніку — бункеровоз із портальним захватом для великогабаритних відходів.

Про це повідомив Роман Мрочко у Facebook.

Окрім цього, триває налагодження взаємодії між владою та містянами з ідентифікації осередків забруднення території та планування вивезення великогабаритних відходів.

Зокрема, у рамках проєкту "Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні" Херсонській міській територіальній громаді надано експертну підтримку у розробці Плану відновлення та розвитку громади до 2027 року, а також профінансовано реалізацію одного із проєктів цього плану – "Організація вивезення будівельного сміття та негабаритних відходів для покращення безпеки та санітарного стану громади Херсона".
У поєднанні з іншими зусиллями щодо відновлення Херсонської міської територіальної громади реалізація проєкту сприятиме покращенню санітарно-екологічного стану,  налагодженню взаємодії між владою та суспільством, реалізації практик публічного звітування та ухвалення рішень на партисипативних засадах.

Проєкт впроваджується Агентством міжнародного співробітництва асоціації муніципалітетів Королівства Нідерланди VNG International (Ві Ен Джі Інтернешнл) у партнерстві з Асоціацією міст України.