Херсонська МВА планує закупити 66 модульних укриттів

3 недели назад 0

У 2023 році на реалізацію міської програми захисту населення та територій від надзвичайних сутуацій заплановано виділити 66,5 мільйонів гривень. Зміни до відповідної програми Херсонська міська військова адміністрація прийняла 30 грудня 2022 року.

На сайті міської ради відповідне  опублікували 10 січня.

Основну частину коштів програми — 61,38 мільйона гривень — в МВА планують витратити на придбання 66 мобільних укриттів, кожне з яких розраховано на 26 осіб.

9 січня у центрі Херсона  перше модульне бетонне укриття. Ми дізналися у пресслужби Херсонської МВА, що це укриття встановлено не за кошти вищеописаної програми. Виробник виготовив та доставив цей прихисток безкоштовно. Також від цього виробника найближчим очікується встановлення у Херсоні ще 3 таких укриттів, також безкоштовно. 

Серед інших витрат:
— 1,24 мільйона гривень виділено за придбання 15 сигнально-гучномовних пристроїв;
— 1,24 мільйона гривень на придбання інтерактивного монітора для центральної диспетчерської служби "1580";
— 712 тисяч гривень на придбання 30 електропневматичних сирен;
— 572 тисячі гривень на придбання 46 блоків автоматичного управління сирен;
— 137 тисяч гривень на придбання 2 ноутбуків для автоматизованого робочого місця в центральній диспетчерській службі "1580".

6 січня Херсонська МВА оголосила, що  міське сміттєзвалище та займатись захороненням твердих побутових відходів буде підприємство з Білої Церкви. Таке рішення в МВА пояснили тим, що через військові дії за сміттєзвалищем не було належного догляду, а КП "Екополіс" наразі нездатне його забезпечити.

Того ж дня на сайті Prozorro було опубліковано договір, за яким КП "Парки Херсона"   в підприємства з Білої Церкви спецтехніку майже на 6 мільйонів. Після пошуку вказаних в договорі машин на сайтах продажу вживаної техніки ми встановили, що ціна тримісячної оренди співвідносна ціні купівлі цієї техніки.

22 грудня було затверджено  на 2023 рік. Доходи бюджету Херсонської громади плануються на суму 2,274 млрд гривень, видатки — 2,273 млрд. гривень, з яких 1,447 млрд. — на оплату праці.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.