Херсонська МВА закупила дерев’яні плити на понад два мільйони гривень

2 недели назад 0

КП "Парки Херсона" Херсонської міської ради закупило 4160 OSB-3 плит за майже 2,5 мільйона гривень. Постачальником плит виступило ТОВ з обмеженою відповідальністю "Епіцентр-К".

Про це йдеться у , опублікованому на Prozorro.

Закупівлю було проведено без аукціону, що  новими правилами проведення торгів. Скрін із сайту
Скрін із сайту Ціна однієї OSB-3 плити 10х1250х2500 мм становить 595 гривень. На сайті цього постачальника ми знайшли відповідний товар за меншими цінами, але в інших містах України. Скрін із сайту В інших продавців на аналогічні плити мають приблизно таку ж ціну. Скрін із сайту Ми подзвонили контактній особі від КП "Парки Херсона", яка вказана в договорі. Представник підприємства сказав нам, що закупив ті плити, які погодився доставити до Херсона постачальник.

23 грудня 2022 року Херсонська обласна комунальна аварійно-рятувальна служба без проведення аукціону закупила у ТОВ з обмеженою відповідальністю "ІНЖЕНЕРНА КОМПАНІЯ "С"-ПРОМ" за понад 80 мільйонів гривень 193 тисячі плит OSB-3 (розміри плит не вказані). Ціна однієї плити склала 420 гривень.

6 січня 2023 року комунальне підприємство "Парки Херсона" Херсонської міської ради  з оренди вантажного транспорту та спецтехніки із водієм на суму майже 6 мільйонів гривень. Як показали результати пошуку вживаної техніки вказаних моделей на сайтах olx та auto.ria, ціна тримісячної оренди співвідносна з ціною купівлі.

10 січня стало відомо, що у 2023 році на реалізацію міської програми захисту населення та територій від надзвичайних сутуацій заплановано  66,5 мільйонів гривень. Зміни до відповідної програми Херсонська міська військова адміністрація прийняла 30 грудня 2022 року. Більша частина коштів запланована на купівлю модульних бетонних укриттів. Їх планують закупити 66.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.