Херсонські лікарні працюють у штатному режимі

2 года назад 0

КНП “Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є.Карабелеша” : працює у штатному режимі, надаючи медичну допомогу за усіма профілями. За добу до лікарні надійшло 10 пацієнтів, переважно з підозрою на СОVID-19 та серцево-судинні захворювання.
Поліклініки лікарні працюють у штатному режимі – приймають чергові лікарі первинної медичної ланки. Медична допомога надається у повному обсязі, зокрема проводиться протиковідна вакцинальна кампанія.
Поліклініка №2 міської клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних : працює у штатному режимі. За добу до лікарні ушпиталено 9 осіб, з них – 8 через загострення хронічних захворювань. За час воєнних дій у лікарні народилося 12 малюків, 8 дівчаток та 4 хлопчика. За останню добу народилося двоє діток.
Міська клінічна лікарня ім. О.С. Лучанського : працює у штатному режимі, надаючи медичну допомогу за усіма профілями. За добу до лікарні надійшло четверо пацієнтів з травмами.
У пологовому відділені народилася одна дівчинка.
Поліклініка лікарні працює. Чергові лікарі первинної медичної ланки надають допомогу. За необхідності проводиться огляд вузькоспеціалізованих лікарів. Профогляди тимчасово не проводять.
Херсонська міська рада