Херсонські лікарні працюють у штатному режимі

1 год назад 0

КНП “Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є.Карабелеша” : працює у штатному режимі, надаючи медичну допомогу за усіма профілями. За добу до лікарні надійшло 10 пацієнтів, переважно з підозрою на СОVID-19 та серцево-судинні захворювання.
Поліклініки лікарні працюють у штатному режимі – приймають чергові лікарі первинної медичної ланки. Медична допомога надається у повному обсязі, зокрема проводиться протиковідна вакцинальна кампанія.
Поліклініка №2 міської клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних : працює у штатному режимі. За добу до лікарні ушпиталено 9 осіб, з них – 8 через загострення хронічних захворювань. За час воєнних дій у лікарні народилося 12 малюків, 8 дівчаток та 4 хлопчика. За останню добу народилося двоє діток.
Міська клінічна лікарня ім. О.С. Лучанського : працює у штатному режимі, надаючи медичну допомогу за усіма профілями. За добу до лікарні надійшло четверо пацієнтів з травмами.
У пологовому відділені народилася одна дівчинка.
Поліклініка лікарні працює. Чергові лікарі первинної медичної ланки надають допомогу. За необхідності проводиться огляд вузькоспеціалізованих лікарів. Профогляди тимчасово не проводять.
Херсонська міська рада


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.