Херсонські рятувальники відтепер більш захищені

10 месяцев назад 0

Рятувальники Головного управління ДСНС України у Херсонській області отримали від Громадської організації "Львівський оборонний кластер" 100 бронежилетів 4-го класу захисту.

Як  в пресслужбі відомства, це вже друга допомога від наших друзів. Першу партію бронежилетів отримали одразу після звільнення м. Херсон у кількості 350 шт.

"Рятувальники – перші, хто приїжджає на місця обстрілів, вони ліквідовують пожежі, та рятують людей з-під завалів та дуже часто потрапляють під повторні обстріли з боку окупантів. Тому дуже важливо, щоб наші рятувальники були споряджені найкращим бронезахистом" , — йдеться в повідомленні. Нові бронежилети. Фото: ДСНС України в Херсонській області Також відомо про те, що Головне управління ДСНС України у Херсонській області поповнило свій автопарк двома пожежними автоцистернами.

Новенькі автомобілі, що були закуплені за рахунок державного бюджету ДСНС України вже прибули до пожежно-рятувальних підрозділів, — йдеться в повідомленні.

Автоцистерни укомплектовані всім необхідним аварійно-рятувальним обладнанням для гасіння пожеж та ліквідації інших надзвичайних ситуацій.