Херсонські спортсмени отримуватимуть одноразові іменні стипендії — Мрочко

4 недели назад 0

Кращі спортсмени Херсона отримуватимуть одноразові іменні стипендії. Відповідне розпорядження підписав очільник МВА Мрочко.

Про це у Telegram інформує  Роман Мрочко .

За його інформацією, стипендії розміром 10 тисяч грн зможуть отримати переможці та призери офіційних міжнародних і всеукраїнських змагань на конкурсних засадах. Усі кандидатури на отримання винагороди розглядатиме комісія Херсонської міської ради.

Участь у конкурсі можуть взяти спортсмени, які на момент виплати не досягли 21-річного віку (спортсмени з інвалідністю — до 25 років), які 2023 року стали призерами офіційних всеукраїнських та міжнародних змагань, зареєстровані на території Херсонської міської громади або навчаються у херсонських закладах освіти, у рік виплати стипендії виступають за Херсон або Херсонську область та фактично проживають в Україні.

Спортивні організації, які бажають подати кандидатури для отримання стипендій мають надіслати заповнені анкети на електронну пошту управління молоді та спорту ХМР [email protected] або [email protected].
​ 
Раніше Херсонська ОВА повідомила, що на VII Чемпіонаті Європи з кіокушин БуДо карате у Туреччині херсонські спортсмени здобули 13 медалей.​

Суспільне Херсон