Херсонські спортсменки з фігурного катання на роликах привезли золото з Кубку Світу

2 года назад 0

Дебют на змаганнях міжнародного рівня і одразу три золота! Херсонські спортсменки стали чемпіонами 10-го відкритого Кубку Світу з фігурного катання на роликових ковзанах, який відбувся у польському місті Цешин.
З переможцями міжнародного турніру наша знімальна група зустрічається одразу після тренування. Тож в руках спортсменок чималі валізи з усім необхідним інвентарем. Тренер дівчат Ганна Юркова не приховує, на Кубок Світу їхали з ще більшим багажем, адже змагання вкрай відповідальні.
Пані Ганна додає, за перемогу у різних вікових категоріях змагалися понад 300- та спортсменок з 12-ти країн світу. Конкуренція чимала, однак наші дівчата змогли підкорити суддів своїми сценічними образами, технічністю та складністю виконання програм.
Так, Орина Юркова стала першою серед юніорів у категорії 3-того дивізіону. Не приховує, відчувала значний моральний тиск з боку суперниць, однак підтримка команди мотивувала на краще.