![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2022/04/1223d1c3b2851134fdec2a70dcf88b10-800x450.jpg)
Херсонських учнів підтримують польські школярі
2 года назад 0
Учні 5 класу Херсонської гімназії № 1 Херсонської міської ради онлайн поспілкувалися зі школярами із Польщі.
Вони взяли участь в онлайн-конференції й говорили англійською мовою з учнями польської школи Zespół Szkolno – Przedszkolny Szkoła Podstawowa. Wandy Chotomskiej w Kleczewie, Polska. Діти знайомилися один з одним і розповідали про своїх домашніх улюбленців. Спілкування відбувалося у теплій атмосфері.
Хочемо подякувати Sylwia Stasikowska за неймовірну підтримку від польських школярів. Дуже важливо, коли ти відчуваєш турботу і піклування від партнерів та колег з різних країн світу. Усім відомо, що саме дружня нам Польща щиросердно приймає українців, надає свою допомогу, а ще і в освітньому просторі підтримує колег та учнів України.
Пресслужба Херсонської міської ради