Херсонський депутат Хмаро прожив рік на 42 тисячі гривень — і став мільйонером

2 года назад 0

   Депутати Херсонської міської ради дивують своїми способами жити на мінімальний бюджет. Принаймні, так вказують у своїх щорічних деклараціях. Продовжуємо уважно спостерігати і вивчати.
 Раніше ми проаналізували декларацію депутатки Херсонської міської ради від ПП “Блок Володимира Сальдо” Ольги Співакіної.  Вона у 2020 році жила на соціальну допомогу.  Дотримуючись гендерного балансу, переходимо до депутатів-чоловіків. 

 Виявилось, що колега Співакіної з фракції “Опозиційний блок” Антон Хмаро  у 2018 році заробив всього лише 42 954 грн. Це 3579 гривень 50 копійок на місяць, гривень на 200 більше, ніж було на місяць у Співакіної в 2020 році. Але дуже скоро Антон розбагатів і навіть став засновником ТОВ, де його частка у статутному фонді склала 2,2 мільйони гривень. 

 Йдеться про ТОВ «Інвойс-Плюс», заснований 21.02.2018 року Антоном Хмаро (20%), Наталею Петренко (40%) та Мариною Петренко (40%). Згодом Наталю Петренко Антон Хмаро вказуватиме в деклараціях як дружину. Але в декларації за 2018 рік ще не показує. До переліку засновників Антон Хмаро долучився не одразу, а в 2019 році.
   Як за рік стати мільйонером
 На початку 2019 року майбутня дружина Антона Хмаро Наталя Петренко дає йому позику — 530 тисяч гривень. І майже одразу скромний депутат Херсонської міської ради і за сумісництвом редактор газети без зарплатні бере кредит в банку “Надра” на 2,6 мільйони гривень.

Весь цей час у депутата не зазначене житло: він настільки скромний, як Карлсон, що офіційно ніде не живе, навіть на правах користування. Принаймні в декларації — жодної інформації. Житло у Антона Хмаро з’являється лише на початку 2019 року — у березні він купує квартиру за 531 тисячу гривень. Нагадаємо, 530 тисяч позичила Наталя Петренко, кредит в банку “Надра” — 2,6 мільйони гривень.

 У квітні 2019 року Олег Петренко позичає Антону Хмаро — майбутньому або вже дійсному зятю — 2 мільйони гривень. І в квітні цього ж року Антон Хмаро стає засновником ТОВ “Інвойс Плюс”: кілька сотень тисяч у нього лишилось ще з кредиту, ще 2 мільйони йому позичив тесть. Все логічно.

 І саме з цього часу депутату починає невпинно щастити: у Хмаро з’являється притомна зарплатня і навіть дохід від підприємницької діяльності. До речі, підприємцем Антон Хмаро став у жовтні 2018 року, але все якось не щастило. У 2019 році почав заробляти. Кажуть, надає юридичні послуги, а дружина працює адвокатом.

  Щасливе подружнє життя і орендоване у власної фірми авто
 Вже в декларації за 2020-й рік Наталя Петренко стає дружиною Антона Хмаро. У подружжя — чимало нерухомості (офісна, торгова, житлова). Переважною більшістю володіє Наталя Олегівна. Також у Наталі Петренко дві автівки Toyota RAV-4 — відповідно 2013 та 2020 років випуску. А депутат Антон Хмаро має «скромний» LAND CRUIZER 2020 року випуску, який належить… ТОВ «ІНВОЙС-ПЛЮС». Так-так, тому самому, де Антон Хмаро — співзасновник. Автівка у депутата — на правах позики.

 Також у подружжя з’явились чималі збереження: 7500 доларів у Антона Хмаро, а також 480 тис грн, 40 тис євро і 295 тис доларів у Наталі Петренко. 

 То ж, щасливий шлюб та сімейне життя йдуть на користь депутатському бюджету. 

Чесна влада


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.