Херсонський держуніверситет долучився до профорієнтації здобувачів освіти

12 месяцев назад 0

Про це повідомив ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський:
Херсонський державний університет долучився до єдиного дня профорієнтації серед здобувачів освіти Херсона. Дякуємо за ініціативу управлінню освіти Херсонської міської ради. Попри виклики сьогодення, окупацію Херсона треба думати про майбутнє — збереження найціннішого скарбу — нашої молоді, яка має бути патріотичною та освіченою. Перша зустріч — ознайомча. Проректорка Алла Цапів у форматі Zoom-конференції детально презентувала матеріально-технічну базу університету, розповіла про унікальності кожного факультету та спеціальностей, за якими ми готуємо здобувачів.
У блоці запитань абітурієнтів цікавили: вартість навчання на контракті, можливості міжнародної мобільності для студентів, умови вивчення другої іноземної мови, правила вступу в 2022 році, конкурсний бал у минулому році на певні спеціальності. До відповідей долучилася фахівчиня Приймальної комісії Анастасія Каляка.
На жаль, поки ми не маємо остаточного рішення щодо процедури вступної кампанії цього року. Мають бути роз’яснення Міністерства освіти та науки України. Але ми точно знаємо, що чекаємо абітурієнтів у кращому університеті Херсонщини — Херсонському державному університеті.
Подібні профорієнтаційні заходи проходитимуть щочетверга. Слідкуйте за оголошеннями на нашому сайті на сторінці ХДУ в Фейсбуці. Звертайтеся до Приймальної комісії Херсонського державного університету онлайн або телефоном! Все буде ХДУ!


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.