Херсонський держуніверситет дружить з німецьким центром «Баварський Дім»

3 года назад 0

Протягом декількох років кафедра німецької та романської філології Херсонського державного університету співпрацює з Німецьким центром «Баварський Дім» в Одесі.
Центр є найбільшим в Україні з вивчення німецької мови та екзаменаційним центром-партнером Ґете-інституту України. А також культурним центром, що надає підтримку кращим фестивальним і творчим проєктам на півдні України.29 грудня 2021 р.
Здобувачі вищої освіти першого та другого рівня освіти, які вивчають німецьку мову на факультеті української й іноземної філології та журналістики ХДУ, завжди із задоволенням долучаються до різних заходів Баварського Дому, що сприяють покращенню комунікативної компетентності, спілкуванню з носіями німецької мови та ознайомленню з німецькою культурою.
Напередодні новорічних свят студенти та викладачі мали змогу долучитися до Кіноподорожі Баварією, організованою Бюро Вільної держави Баварія в Україні та компанією «Артхаус». До цьогорічної програми увійшли чотири різнопланові комедії про сьогодення ФРН та історична біографічна драма про Людвіґа Баварського німецькою мовою із субтитрами.
Фільми справили неабияке враження на учасників від ХДУ. Студентки IV курсу С.Соколова та А.Кононенко зауважили, що перегляд новітніх фільмів сприяє кращому розумінню сучасної німецької культури, а отримані знання можна використати на заняттях із курсу Країнознавства Німеччини.
Студенти ІІ та ІІІ курсів факультету української й іноземної філології та журналістики С.Багатова, А.Буідзе, Я.Бурса, А.Волкова, А.Забродська, О.Загной, А.Матвієнко та інші долучилися до щомісячного засідання розмовного клубу, присвяченого святкуванню Дня Святого Миколая та Різдва в Німеччині.
Німецькі звичаї та традиції, пісні, смаколики – все сподобалося студентам. Змістовні розмови й невимушена атмосфера спілкування з Арієлою, практиканткою з м.Ульм (ФРН), створили гарний настрій напередодні новорічних свят.
Дякуємо Баварському Дому за співпрацю й чудові заходи та чекаємо на нові запрошення в 2022 році!
Інформацію до Пресцентру ХДУ надала доцентка кафедри німецької та романської філології Лариса Ковбасюк