Херсонський держуніверситет налагоджує профорієнтаційну роботу з майбутніми вступниками

8 месяцев назад 0

Херсонський державний університет долучився до єдиного дня профорієнтації серед здобувачів освіти Херсона. Ініційовано захід управлінням освіти Херсонської міської ради.
«Навіть попри виклики сьогодення, окупацію Херсона, ми маємо думати про майбутнє – збереження найціннішого скарбу – нашої молоді, яка має бути патріотичною та освіченою», – зазначив ректор ХДУ Олександр Співаковський.
Перша зустріч у межах єдиного дня профорієнтації проходила в форматі Zoom-конференції і була ознайомчою.
Проректорка з міжнародної, соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи ХДУ Алла Цапів презентувала матеріально-технічну базу освітнього закладу. Детально розповіла про унікальність кожного факультету та спеціальності, за якими здійснюється підготовка здобувачів у Херсонському державному університеті.
Серед питань, що цікавили вступників – вартість навчання на контракті, можливості міжнародної мобільності для студентів, умови вивчення другої іноземної мови тощо.
Звісно ж, цікавили й особливості вступної кампанії-2022, правила вступу та конкурсний бал на окремі спеціальності (за минулий рік). На ці питання відповіла фахівчиня Приймальної комісії Анастасія Каляка.
Наразі немає остаточного рішення щодо процедури проведення цьогорічної вступної кампанії – очікуються роз’яснення від Міністерства освіти та науки України.
Зазначимо, що подібні профорієнтаційні заходи проходитимуть щочетверга. Тож слідкуйте за оголошеннями на сайті ХДУ, на сторінках Facebook та Instagram.
У разі виникнення питань та необхідності консультації майбутні вступники завжди можуть звернутися до Приймальної комісії Херсонського державного університету (https://www.kspu.edu/Entrant/SelectionCommittee.aspx).
Телефони – (552) 49-43-75; 095 592 91 49; 096 613 05 16.
Пресцентр ХДУ


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.