Херсонський держуніверситет презентував директорам шкіл можливості з підвищення кваліфікації

3 года назад 0

У Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови відбулася нарада керівників закладів повної загальної середньої освіти Херсона. На заході виступила проректорка з навчальної та науково-педагогічної роботи ХДУ Дар’я Мальчикова, яка представила освітянам спектр додаткових послуг з підвищення кваліфікації у Херсонському державному університеті.
Постанова № 800 Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» засвідчує два важливі моменти для освітян – підвищення кваліфікації має відбуватися систематично, вчитель має право самостійно обирати заклад для отримання цієї послуги.
Проректорка з навчальної та науково-педагогічної роботи Дар’я Мальчикова зазначила, що Херсонський державний університет має значний досвід тривалої співпраці із закладами загальної середньої та дошкільної освіти щодо підвищення кваліфікації, розвитку професійних компетентностей та навичок учителів.
За 2021 рік близько двохсот працівників закладів освіти пройшли підвищення кваліфікації у Херсонському державному університеті. Опитування показують, що освітяни задоволені результатами навчання, адже отримали ту інформацію, яка формувалася спеціально під їхні запити. Університет навіть має практику щодо корегування змістової частини курсів відповідно до освітніх потреб учасників.
Проректорка окреслила освітянам перспективи співпраці та представила спектр додаткових послуг, що надає наш університет. «Херсонський державний університет відкритий для тих, хто прагне розвиватися та потребує сучасної консультативної допомоги щодо побудови освітньої діяльності. У нас є спільна мета – ми хочемо надавати якісні знання. А запорукою якісної освіти є систематичне самовдосконалення та підвищення професійної кваліфікації вчителів. Ми пропонуємо педагогічним працівникам сучасний освітній продукт, який допоможе вивести на більш високий рівень освітню діяльність», – зазначила проректорка. Також Дар’я Мальчикова подякувала начальниці Управління освіти Херсонської міської ради Наталії Журженко за можливість взяти участь у заході та виступити перед освітянами.
Херсонський державний університет пропонує співпрацю за такими ключовими напрямками – авторські курси підвищення кваліфікації, спільна науково-дослідна робота, консультативна діяльність тощо.
Крім того, з цього навчального року в університеті запроваджені сертифікатні програми різної тривавлості, які також можна використовувати для підвищення кваліфікації та отримання додаткових освітніх послуг.
У Херсонському державному університеті координацією та організацією підвищення кваліфікації педпрацівників опікується Офіс доуніверситетської підготовки, післядипломної освіти та роботи з іноземцями.
Організатором заходу виступило Управління освіти Херсонської міської ради.
Пресцентр ХДУ