Херсонський держуніверситет став учасником проєкту з популяризації української освіти

3 года назад 0

На початку липня в нашому освітньому закладі тривали зйомки одного з випусків студентського тревел-шоу «UniTour» ГО «Кримська проєктно-освітня платформа Кью-Хаб» – «Херсонський державний університет. IT-спеціальності. Навчання для кримчан».
Херсонський державний університет став одним з 13 закладів вищої освіти України та єдиним університетом на Херсонщині, що був відібраний організаторами для участі у проєкті.
«UniTour» – серія відеороликів про найкращі заклади вищої освіти України, студентське життя навколо них. Цільовою аудиторією є потенційні вступники, що проживають на тимчасово окупованій території України.
Чи доступною є вища освіта України для кримчан та що чекає на них в Херсоні – потенційні вступники можуть дізнатися у новому випуску тревел-шоу «UniTour. Херсонський державний університет. IT-спеціальності. Навчання для кримчан».

За сценарієм ведучий тревел-шоу, 17-річний вступник-кримчанин Гірей, знайомить глядачів з Херсонським державним університетом, переліком спеціальностей, розповідає про ті можливості, що відкриваються вступникам із АР Крим. Зокрема у нашому освітньому закладі його зацікавили IT-спеціальності, представлені на факультеті комп’ютерних наук, фізики та математики.
У ході візиту ведучий мав можливість поспілкуватися на тему доступності здобуття освіти кримчанами у ХДУ особисто з ректором Олександром Співаковським. Почув про особливості та переваги навчання на IT-спеціальностях безпосередньо від студентів. Про перспективи майбутнього працевлаштування розповіли випускники даної спеціальності, які нині успішно реалізували себе у компанії DataArt.Зазначимо, що всі випуски шоу мають субтитри кримськотатарською мовою.
Проєкт спрямований на покращення доступу до вищої освіти та реінтеграцію громадян, що проживають на тимчасово окупованій території України, протидію стереотипам та дезінформації про українську систему освіти та суспільство. Реалізовується ініціатива за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Q-hub.
Пресцентр ХДУ