Херсонський держуніверситет завершив процедуру затвердження брендбуку

2 года назад 0

Херсонський державний університет отримав Свідоцтво про державну реєстрацію авторського права на літературно-письмовий твір «Kherson State University Brаndbook».
Під час засідання ректорату ректор ХДУ Олександр Співаковський разом з першим проректором Сергієм Омельчуком привітали членів команди, які брали участь у створенні інтелектуального обличчя Херсонського державного університету. А також вручили їм відповідні свідоцтва.
Процедура розроблення брендбуку Херсонського державного університету розпочалася у 2020 році, згодом відбулося затвердження на Вченій раді. Так був створений єдиний фірмовий стиль університету, зокрема оновлений логотип університету, факультетів та відокремлених структурних підрозділів – Бериславського фахового педагогічного коледжу імені В.Ф.Беньковського та Генічеського фахового коледжу, створені логотипи структурних підрозділів, відділів та служб. До розробки локальних систем брендбуку були долучені представники ректорату, деканський корпус, профільні керівники відділів і служб та директори коледжів ХДУ.
Брендбук – унікальний ресурс, який визначає обличчя Херсонського державного університету в світі. Це значний крок і наразі університет має активно працювати над поширенням та пропагуванням свого фірмового стилю.
Пресцентр ХДУ