Херсонський перинатальний центр отримав від німецьких благодійників обладнання

3 недели назад 0

Німецька гуманітарна організація Help-Hilfe zur Selbsthilfe Ukraine передала кисневий концентратор Херсонському міському перинатальному центру.
Як передає , про це повідомив у  начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.

«Херсонська міська військова адміністрація постійно співпрацює з різними фондами і благодійними організаціями для забезпечення сталого функціонування різних сфер життєдіяльності громади.

Одна з таких — німецька гуманітарна організація Help-Hilfe zur Selbsthilfe Ukraine та її представник Микита Дядюшко. У Херсоні це — надійні помічники медиків»,  — ідеться у повідомленні.

Підкреслюється, що медичні заклади обласного центру перебувають у полі зору благодійників з моменту його деокупації. Потреби херсонських лікарень і поліклінік ретельно моніторяться, триває постійний пошук можливостей їх задовольнити.
Мрочко розповів, що цього разу благодійники передали кисневий концентратор у Херсонський місь​кий перинатальний центр II рів​ня імені Зої Клименко. колектив уже випробував апарат у роботі.

Як повідомляв Укрінформ, раніше Херсонщині передали мобільну гінекологічну клініку, її допоміг придбати Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки урядів Швеції та Норвегії.

Фото: Херсонська МВА