Херсонський прикордонний загін поповнився строковиками (фото)

3 года назад 0

Сьогодні до Херсонського прикордонного загону прибули нові військовослужбовців строкової служби. Усі вони пройшли навчання в Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота, і тепер будуть направлені у підрозділи охорони кордону.
Офіцери Херсонського загону та Голова ветеранської організації Азово-Чорноморського регіонального управління капітан першого рангу Василь Перерва побажали молодим солдатам з честю відслужити встановлені терміни, загартувавши себе як фізично, так і морально, і, звісно ж, невдовзі розглянути можливість укладання контрактів, адже прикордонник – це престижна професія. На завершення військовий капелан загону ієромонах Серафим благословив юнаків на подальше проходження служби.
В умовах адаптивного карантину, пов’язаного з загрозою поширення COVID-19, військові частини заздалегідь підготували умови для розміщення та служби для військовослужбовців строкової служби з дотриманням всіх необхідних санітарних норм.
Помічник начальника прикордонного загону — начальник прес-служби Іван Шевцов

Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.