![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2020/07/1c0225a638bc3cf276b726534506a2ef-698x450.jpg)
Херсонському благодійнику подякували військові
4 года назад 0
Подяку від Збройних Сил України за систематичну підтримку наших захисників, патріотичну позицію та активну допомогу ЗСУ на передовій і в тилу отримав Юрій Рожков, лідер Громадської платформи "Добро переможе" :
— Обов'язково та з величезним задоволенням співпрацюватимемо й надалі на благо нашої громади, цілісності й незалежності рідної України!, — прокоментував відзнаку Юрій РОЖКОВ.
Громадська платформа Юрія Рожкова "Добро переможе