![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2023/04/2b696516e8a211d18915eaef6489cac2-375x450.jpg)
Херсонському міському геріатричному центру передали електрокардіограф
1 год назад 0
Щодня ведеться постійна плідна робота та комунікація Херсонської міської військової адміністрації з міжнародними партнерами та благодійниками зі всієї України.
Як повідомляє пресслужба Херсонської міської ради, Львівський Благодійний Фонд “Уляни Кузик” передав для Херсонського міського геріатричного центру вкрай необхідний електрокардіограф.
У медичному закладі перебувають літні люди тому ця допомога дуже потрібна!
Дякуємо за отримане медичне обладнання, яке дозволить надавати якісні медичні послуги жителям громади.