Художник із Нової Каховки випустив другий музичний альбом

1 месяц назад 0

Символічно, що в останній день зими вийшов музичний альбом новокаховчанина, українського художника-мариніста і композитора Леоніда Лиманенка на лейблі Despot. Альбом називається — Shelter (“Притулок”).

Альбом був записаний ще у 2013 році, один сингл написаний напередодні війни у 2022 році.

Як зазначено в прес-релізі — це довга історія, яку розповідають все життя. Треба тільки усвідомити, чи починалось це життя колись, чи це все ще передмова.

"Цій роботі вже не один рік, перше датування було 2013 роком, але це – її інше існування, що увібрало в себе більше тонких та широких відтінків, це – перезібрана конструкція, що зберегла в собі зв’язки з першоосновою, але такою самою уже не буде. Так буває, коли довгими сходами йдеш униз, чи то до сховища, чи то до пекла, а потім шукаєш дорогу назад. Сильний, багатогранний, непростий та дуже органічний альбом, у якому ви неодмінно зустрінете пророчі та актуальні образи. Як у нас і заведено", — йдеться у рецензії.

До альбому входять 5 композицій. Послухати їх можна .

Нагадаємо, у травні 2022 року вийшов перший альбом Леоніда Лиманенка Strange Gift («Дивний подарунок»). Ритміка, жанровість і звучання представлених композицій символічно перегукується в ньому із сьогоденням. В альбомі представлена музика у стилі industrial, неокласики та психоделіки. Ця робота очікувала виходу досить довгий час, з 2006-2007 років.

Леонід Лиманенко виріс у Новій Каховці. Закінчив школу №1 ім. Олександра Довженка. Нині проживає у Києві. Грав у авангардному музичному гурту з міста "Бібліотека Промперо", який заснував Юрій Самсон.

Музика — Ліманенко Леонід.
Артворк — Empty House.