Як не помилитися у виборі електрогрилю?

3 года назад 0

Плануєте купувати новий прилад на свою кухню або кому-то в подарунок? Ми допоможемо вам підібрати гриль.

Страви

Коли девайс купується для готування тих чи інших сезонних страв, то варто брати невеликий за розмірами варіант зі звичайним набором функцій. Якщо пристрій буде задіяний кожен день для приготування самих різних страв, то краще придивлятися до багатофункціональних варіантів. Якщо ж, наприклад, сім'я складається з 4-5 людей, то в такому випадку найбільш правильним варіантом буде двосторонній гриль з робочою поверхнею 500 і більше кв. см.

Розміри кухні

Якщо у вашому розпорядженні багато простору і є якісна вентиляція, то можна придбати потужний і великий апарат. Однак, якщо місця мало, то краще не намагатися в нього впихнути великий електрогриль, а краще вибрати більш мобільний варіант.

Додаткові можливості

Сучасні побутові прилади оснащені великою кількістю всіляких функцій, від яких просто розбігаються очі:

· індикатори динаміки процесу;

· температурні режими;

· таймери виключення і відкладеного запуску;

· особливий піддон.

І це далеко не повний список. Ці функції і комплектуючі здатні позитивно вплинути на використання техніки, однак вони не є необхідними.

Споживання електрики

Сучасні електричні грилі мають потужність 700-2500 Вт. Природно, що чим вище показник потужності, тим більше витрати електроенергії, отже, і більше доведеться платити за комунальні послуги. Але зате більш потужні швидше готують.